Middle Point

Recruitment Engineers

Middle Point is het internationale recruitmentbureau in de jachtbouw, scheepsbouw, offshore, waterbouw en maritieme industrie.

In de internationale maritieme sector is steeds meer vraag naar hoogopgeleid human capital. In een wereld die alsmaar kleiner wordt door de internationalisering, is water de verbindende link. De voortgaande klimaatverandering, de wereldwijde behoefte aan fossiele brandstoffen en duurzame energie en de internationale kenniseconomie dragen bij aan de groei van de internationale maritieme sector.

Wij zijn recruitment engineers. Vanaf 2007 zorgen wij met kennis van zaken voor de recruitment van human capital in de internationale maritieme sector. Diepgaande marktkennis, compliancy, flexibiliteit en betrouwbaarheid zijn essentieel voor ons bureau. Net als engineers, zijn wij een onmisbaar onderdeel van de Noordwest-Europese maritieme industrie. We deliver compliant and with care.

Een persoonlijke aanpak en onderlinge samenwerking tussen de consultants vinden wij belangrijk. Onze consultants onderzoeken samen de mogelijkheden in de verschillende werkgebieden van de internationale maritieme sector. Wij nodigen u uit om contact op te nemen met een van onze consultants:

Samira Adrar

Recruitment Consultant voor Scheepsbouw.



+31 6 2804 3920
sadrar@middlepoint.nl

Miriam Currey

Medewerker Office Support





+31 20 717 3626
mcurrey@middlepoint.nl

Maarten van Haren

Partner Consultant

 



+31 6 4747 4731
mvanharen@middlepoint.nl

Bas Lokhorst

Recruitment Consultant voor Jachtbouw

 


+31 6 1430 9034
blokhorst@middlepoint.nl

Suzanne Mulder

Process Coordinator





+31 6 2804 3924
smulder@middlepoint.nl

Caspar Nuijten

Director Sales & Marketing





+316 1443 1770
cnuijten@middlepoint.nl

Marietta Schneider

Country Manager Germany

 



+49 151 670 6 7012
mschneider@middlepoint.nl

Nicolette Vrouwes

Medewerker Office Support





+31 20 717 3626
nvrouwes@middlepoint.nl

Wouter Wettke

Recruitment Consultant voor Scheepsbouw en Offshore.




+31 6 2832 2524
wwettke@middlepoint.nl

Stefan Wiewel

Key Account Manager voor Jachtbouw.




+31 6 8140 9759
swiewel@middlepoint.nl
Vacatures
inDordrecht
inNorthern Germany
Tweets